Güncel Haberler
  1. SPOR OKULU VE KULÜP TAKIMLARIMIZA KAYITLARIMIZ DEVAM EDİYOR.
  2. U11 TAKIMI OYUNCUMUZ MİKAİL SEÇKİN’İN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.
  3. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
  4. KENDİNE GÜVENİYORSAN TAKIMDA YERİN HAZIR
  5. PAMUKSPOR’DA ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR

HABERLER

27 Eylül 2020
U11 TAKIMI OYUNCUMUZ MİKAİL SEÇKİN’İN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADIK.

Kulübümüzün U11 oyuncusu Mikail Seçkin’in antrenmandan sonra doğum gününü kutladık. Sporcumuza sağlıklı ve başarılı yıllar dileriz.

30 Ağustos 2020
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

24 Ağustos 2020
KENDİNE GÜVENİYORSAN TAKIMDA YERİN HAZIR

11 Ağustos’ta yeni normale göre düzenlenmiş antrenman programları ile salon antrenmanlarına başlayan takımlarımızda tempo giderek artıyor. Kulüp takımlarımız için geçen sene olduğu gibi bu sene de seçme yapılmayacak, kendine güvenen tüm oyuncular takım antrenmanlarına alınacak.

22 Ağustos 2020
PAMUKSPOR’DA ANTRENMANLAR DEVAM EDİYOR

Yaz tatilinden dönmeye başlayan sporcularımız antrenmanlara başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın verdiği izin ile 11 Ağustos’ta başlayan kapalı salon yaz çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Antrenmanlar öncesi ve antrenman aralarında getirilen kriterler doğrultusunda hijyen kuralları gözden geçiriliyor, sporcuların sağlıklı ortamda çalışabilmeleri için her türlü hazırlık yapılıyor.

12 Ağustos 2020
GÜNCEL ANTRENMAN PROGRAMI (AĞUSTOS)

Sayın Velilerimiz; Ağustos ayı antrenman programımızın güncellenmiş haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. TANSEL URCAN BASKETBOL AKADEMİ Güncel Antrenman Programı (Ağustos)